Унікальний світ саун в Галереї СПА пропонує повний релакс, оздоровлення та відпочинок в ексклюзивно спроєктованих та оснащених відповідно до останніх тенденцій SPA-кімнатах, басейні, зоні відпочинку з анатомічними шезлонгами, фіто-барі. Виняткова команда велнес-професіоналів залюбки надасть поради щодо послуг, які вам обов'язково сподобаються. Відвідування SPA Gallery - тільки за попереднім записом. Вартість: 1000 грн / година з 1 персони. Перевага надається гостям готелю. Відвідування Галереї СПА дозволяється з 12 років.
Басейн з водоспадом, протитечією і гідромасажем (температура води 28-30° C)
Плавання – не тільки привабливий вид спорту та популярний метод активного відпочинку і релаксації, але й ефективне доповнення до процесу оздоровлення і реабілітації. Під час плавання підтримується частота серцевих скорочень, знімається частина ударного навантаження на ваше тіло, розвивається витривалість, сила, активується серцево-судинна система. Плавання допомагає підтримувати здорову вагу, здорове серце і легені, тонізує м’язи. Особливо ефективним відвідання басейну є у комплексі зі СПА-процедурами.
Басейн з витяжкою хребта (температура води 28-30° C)
Підводне витягування хребта – це один із самих ефективних методів лікування опорно-рухового апарату. Цей метод поєднує одночасний вплив на пацієнта теплої води і тракції, викликаючи релаксацію м’язів і декомпресію. Процедура проводиться за показами та під наглядом лікаря.
Тайська трав'яна сауна ( температура до 60° C)
Особливість такої сауни полягає у використанні фітотерапії спільно з прогріванням. Тому традиційна тайська парна називається трав’яною. Давні традиції трав’яної лазні передавалися в монастирях із покоління в покоління. Монастирські лікарі індивідуально для кожного підбирали суміші з різних цілющих рослин (наприклад, лайма, бергамоту, тамаринду, камфори). З них готували киплячі відвари, пари яких вдихали пацієнти. Лікували таким способом, в основному, захворювання дихальних шляхів. Традиції тайської сауни не втрачені і до цього дня.
Під час відвідування сауни суміші з трав за допомогою пари проникають в організм через пори на шкірі. В результаті відбувається розслаблення, поліпшення кровообігу, відновлення сил і легкості. Крім того, поєднуючи в собі два типи впливу – фізичний і ароматичний – тайська сауна сприяє очищенню шкіри, виведенню з організму шлаків і токсинів, а також допомагає знизити вагу.
Тайська трав’яна сауна – це ще й дуже хороший етап підготовки до масажу. Коли шкіра розпарені, вона краще сприймає масування і вбирає ароматичні масла. Крім того, в тайській лазні добре прогріваються і розслабляються м’язи. Це означає, що вони будуть відмінно сприймати більш інтенсивну опрацювання, і ефект від процедури тільки зросте.
Хамам (температура до 55° C, вологість 80-100%)
Східна парова лазня Хамам – це винахід, історія якого починається зі Стародавнього Риму. Хамаму тисячі років, а він і досі користується величезною популярністю. Серед переваг турецької парної не тільки розслаблення, прилив енергії і приємні відчуття – вона має масу більш серйозних цілющих властивостей:
- Пар з ароматом евкаліпта благотворно впливає на дихальні шляхи, запобігає застуді і допомагає організму позбавитися від шкідливих речовин.
- Стабілізація органів дихання – вологий пар допомагає полегшити цілий ряд недуг ЛОР-органів: бронхіт, риніт, фарингіт.
- Очищення шкіри – нагріта пара відкриває пори, допомагає боротися з сальними пробками і зменшує жирність епідермісу.
- Очищення від шлаків – пара активізує систему очищення організму.
- Відновлення нервової системи – розслаблююча атмосфера і легкий масаж допомагають впоратися не тільки з безсонням, але і з депресією, стресом і неврастенічними розладами.
- Лікування простудних захворювань – відвідування хамаму знімає жар і застуду.
Що стосується частоти відвідування, то тут немає універсального графіка – орієнтуйтеся тільки на своє самопочуття: хтось без проблем витримує і щоденні процедури, а комусь достатньо один раз на тиждень.
Снігова кімната (температура 18-22° C)
Ексклюзивний дизайн снігової кімнати покликаний створити ефект перебування в зимовому лісі. М’який сніг та крихти льоду приємно тануть на шкірі та посилюють ефект холоду.
За рахунок попереднього прогрівання в саунах нижча температура в сніговій не викликає дискомфорту. Навпаки, дбайливо повертає тілу нормальну температуру. Глибоке дихання приносить в дихальні шляхи холодне чисте повітря і робить позитивний вплив на слизові. Світлові ефекти додатково покращують самопочуття під час процедури.
Фінська сауна (пар сухий і гарячий температура сягає 110° C при вологості до 20%)
Фінська сауна – сухий вид парної, в якій відбувається ефективне чергування гарячого повітря з холодною водою, що призводить до посилення потовиділення.
Парна по-фінськи представлена спеціальним дерев’яним приміщенням, оснащеним поличками-лежаками, розміщеними уздовж стін до стелі. Подібні умови сприяють посиленому потовиділенню і попередження виникнення конденсату. Далі людське тіло охолоджується прохолодною водою в басейні або природному водоймищі для загальної гарту організму і підвищення опірності до простудних захворювань. Допомагає знизити артеріальний тиск, покращити кровообіг та підвищити імунну функцію. Фізичне розслаблення м’язів сприяє швидкому звільненню напруги, заспокоює ниючі, втомлені м’язи.
Соляна кімната з гімалайської солі (температура від 18 до 22° C)
Вважається, що найкориснішим для людини видом солі є рожева гімалайська сіль. Її користь величезна, адже в ній міститься від 82 до 92 різних мікроелементів, в той час як у звичайній солі, наприклад, їх всього 2. Рожева Гімалайська сіль очищає організм від шлаків і токсинів, допомагає від болів в м’язах і суглобах, відновлює водно-сольовий баланс, нормалізує обмін речовин, допомагає впоратися з порушеннями в роботі щитовидної залози, стабілізує процеси травлення сприяє позбавленню від шкірних хвороб і бореться з безсонням, проявами фобій, депресіями.
Процедура використання особливого мікроклімату, максимально наближеного до мікроклімату природних соляних печер – галотерапія – показана при багатьох захворюваннях:
- Хронічний бронхіт. Зверніть увагу, що хвороба повинна перебувати в стадії ослаблення, а дихальна недостатність не повинна перевищувати другий ступінь.
- Хронічний гайморит, фронтит, збільшення мигдаликів.
- Легка і важка форма астми, а також поява патологічних процесів, особливо початкові стадії.
- Складні форми алергії.
- Захворювання серця, проблеми із загальним кровообігом організму.
- Надлишкова вага. Поліпшуються процеси травлення, прискорюється обмін речовин, а значить жир в організмі починає спалюватися швидше.
Класична сауна з панно з ялівцю (при температурі 60° C вологість повітря становить 40%, при 70° C - 30%)
Після відвідин класичної лазні у людини покращується потовиділення і кровообіг, відкриваються пори шкіри, виводяться шлаки і токсини. Спеціальний мікроклімат, створений в лазні, робить позитивний вплив на нервову систему. Гарячий пар сприяє розслабленню м’язів, в результаті спадає нервову напругу, зникає втома. Особливо вона рекомендується спортсменам. Також відвідування лазні рекомендовано тим, хто страждає безсонням – через два-три сеанси людина позбавляється від нервового збудження.
- усунення поперекових болів і радикулітів;
- лікування простудних захворювань;
- поліпшення росту волосяних фолікул;
- оновлення та очищення шкірного покриву;
- зменшення і запобігання набряків;
- підняття загального тонусу організму;
- зміцненню імунітету, стійкості організму до вірусів.
Релаксаційна зона з анатомічними шезлонгами
Спеціально відокремлена зона призначена для відпочинку та релаксації після прийому СПА-процедур. Анатомічно сконструйовані кушетки дозволяють максимально розслабитися та посилити рекреаційні властивості водних атракцій.
Фіто-бар Aquarius
Фіто-бар розташований поруч із басейном у SPA Gallery та пропонує чаї, трав’яні суміші та інші напої.