Let's story begin
Забронювати

Екскурсії

Закарпаття справляє незабутнє враження незалежно від сезону, тож аби ознайомитися з ним замало буде й декількох візитів. Оглянути пам’ятки культури і мистецтва, зазирнути у Мукачівський чи Ужгородський замок, відвідати дегустацію сирів чи вина, піднятися на вершину гори чи здійснити велосипедну прогулянку околицями – залежно від ваших вподобань сформуємо екскурсійні поїздки на половину або на цілий день. Ми впевнені, що вони допоможуть вам відкрити для себе красу регіону і придбати незабутній досвід, який залишиться у Вашій пам'яті надовго.

1. ЕКО-ЕКСКУРСІЯ ПО ЗАКАРПАТТЮ

УЖГОРОД - ВИННІ ПІДВАЛИ 16 СТ. - СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЗАМОК ТАМПЛІЄРІВ - МОНАСТИР - ЦИГАНСЬКЕ ПОСЕЛЕННЯ В ГОРАХ – УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ – 7 ГОД. Ви матимете унікальну можливість відвідати руїни одного з найзагадковіших замків України – замку тамплієрів, також на Вас чекатиме дегустація марочних вин в одних з найстаріших в Європі винних підвалах, загальна довжина яких становить більше 4,5 км. В програмі екскурсії також передбачено відвідування Свято-Покровського чоловічого монастиря, знайомство з обителлю, християнськими святинями, господарством монастиря і виробленими тут за італійськими технологіями сирами. Ви також будете мати змогу особисто ознайомитись з циганським поселенням, його побутом та традиціями, господарством, пріоритетами і філософією поселенців.

2. ЕКСКУРСІЯ В ХУСТ: РОДЗИНКИ МАРМАРОША

УЖГОРОД – ХУСТ - ЛИПЧА (ОЛЕНЯЧА ФЕРМА) – ІЗА (ЛОЗОПЛЕТІННЯ) – ВЕЛЯТИНО (ТЕРМАЛЬНІ БАСЕЙНИ) – ВЕЛИКА КОПАНЯ – УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 11 год На околиці міста Хуст зупинка біля меморіального комплексу «Красне поле», зведеного на честь захисників незалежності держави «Карпатська Україна». Події, яким присвячений меморіальний комплекс, стали яскравою сторінкою в історії боротьби за незалежноість нашої країни. Між селами Іза та Липча розташувалося унікальне місце – ферма плямистих оленів, що займає 57 гектарів. Плямисті олені – одні з найкрасивіших тварин на планеті:)), адже не дарма в Китаї цих тварин називають «олень-квітка». Олені на фермі настільки звикли до людей, що їдять з рук і охоче фотографуються з туристами. Це дуже ніжні тварини. Наступна зупинка – в селі Іза, де умільці, століттями відточуючи своє мистецтво, досягли великої майстерності, прославляючи своє село далеко за межі краю. Мабуть, не існує у світі такого предмета, копію якого ізянські майстри не змогли б зробити з лози. Прямо в сільських дворах розташувалося безліч магазинчиків, де представлені вироби місцевих майстрів. На згадку про свій тур по Закарпаттю рекомендуємо придбати кращі витвори з лози народних майстрів. У селі Бараново ви відвідаєте сироварню. Відвідавши виробництво і ознайомившись з технологією, ви відкриєте для себе цілий світ сиру, а взявши участь у дегустації, станете великим шанувальником цього продукту, якщо ще не є таким:)) Тут же можна купити продукцію сироварні. Далі – купання в термальних басейнах у Велятино – чудовий засіб для оздоровлення, зміцнення імунітету, лікування хвороб та просто приємного відпочинку. Гарантовано чудовий ефект та покращення самопочуття! На території комплексу розміщено 6 термальних ванн із різним мінеральним складом. Місто Хуст: цікава історія древнього міста, над яким височіють руїни Хустського замку, які навіть у зруйнованому стані вражають своєю величчю. Село Велика Копаня, джерело Чорго, – зупинку для відпочинку і спробувати найчистішої джерельної води в Україні! Вода містить багато срібла. В джерела є ще одна цікава особливість, адже саме з цією водою місцеві жителі пов’язують головну причину масового народження близнюків в селі. Завдяки феномену народження близнюків, с. Велика Копаня увійшло в українську книгу рекордів Гіннеса. За місцевим повір’ям вважається, що всі, хто має проблеми з дітонародженням, після того, як спробують води з джерела, стають щасливими батьками. Так це чи не так, але вода в джерелі дійсно дуже смачна.

3. ЕКСКУРСІЯ В КОЛОЧАВУ І ДО ГЕЙЗЕРА

УЖГОРОД-МУКАЧЕВО-КОЛОЧАВА-ВУЧКОВО ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 13 год Дивовижні панорами серпантинного Воловецького перевалу – Переїзд до Синевирського перевалу, що став справжньою іконою закарпатського живопису для художників. – Переїзд в село-музей Колочава. Оглядова екскурсія історичним центром Колочави, фотографування біля унікальних колочавських пам’ятників. – Захоплююча екскурсія музеєм архітектури і побуту Закарпаття. – Екскурсія єдиним в Україні музеєм історії вузькоколійної залізниці «Колочавська вузькоколійка», який складається з раритетного діючого паровоза та 10 вагонів, наповнених цікавими експонатами. – Театралізована вистава “Життя в Колочаві 150 років тому” – Обід в колибі – Відвідування унікальної церкви, побудованої без єдиного цвяха. – Єдиний в Україні гірський пташиний парк 2000 екзотичних папуг і спортивних голубів в звичайному карпатському дворі. – Переїзд в високогірне село. – Гейзер на березі гірського потоку, високогірний мед, пам’ятник бджолі, цілюща вода і найдовший міст в районі (93 м). – Повернення в Ужгород ор. о 22.00

4. ЕКСКУРСІЯ НА СИНЕВИР: ПЕРЛИНИ МІЖГІР’Я

УЖГОРОД – С.СИНЕВИРСЬКА ПОЛЯНА – С. ПИЛИПЕЦЬ – УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 14 год Програма екскурсії на Синевир : – Виїзд з Ужгороду. – Дивовижні панорамні краєвиди з Воловецького перевалу. – Переїзд в с.Синевирська Поляна. Екскурсія в національний парк до красивого озера Синевир. – Відвідини притулку для ведмедів. – Обід в колибі, страви гуцульської кухні. – Переїзд в с.Пилипець. Прогулянка до найбільшого водоспаду Закарпаття – Шипіт. – Підйом на гору Гимба, дивовижні Боржавські полонини. – Повернення до Ужгорода.

5. ЕКСКУРСІЯ ПО ЗАМКАХ ЗАКАРПАТТЯ + МУКАЧЕВО

УЖГОРОД - СЕРЕДНЄ - МУКАЧЕВО - ЧИНАДІЄВО - САНАТОРІЙ «КАРПАТИ» - УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 8 год Екскурсія по замках Закарпаття, програма: – Виїзд з Ужгорода. – Переїзд через село Середнє, де ви ознайомитеся з історією східного форпосту лицарів ордена Тамплієрів, одним з найтаємничіших замків не лише Закарпаття, а й усієї України – Середнянським замком . – Екскурсія історичним центром міста Мукачево (римо-католицький собор Святого Мартіна IV ст., Греко-католицький собор IX ст., Міська ратуша та інші пам’ятки культури та архітектури). – Екскурсія мукачівським замком Паланок(IX-VIII ст.), який по праву вважається одним із семи архітектурних чудес України. – Обід. – Відвідування замку любові – «Сент-Міклош» (XV ст.), розташованого в селі Чинадієво. – Екскурсія в романтичний мисливський замок графів Шенборнів (XIX ст.). Мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Неймовірно гарна архітектурна споруда! Прогулянка по алеях старовинного графського дендро парку до джерела молодості. Озеро з качками і лебедями, вольєр з дикими тваринами. Тут панує особлива аура умиротворення… – Переїзд в Ужгород.

6. ЕСКУРСІЯ-ПОХІД ДО БЛАКИТНОЇ ЛАГУНИ В ЗАКАРПАТТІ

УЖГОРОД - ЧОРНОГОЛОВА - УР. СТАНИЧНИЙ - БЛАКИТНА ЛАГУНА – УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 10 год Екскурсійна програма: – 09.00 – Виїзд з Ужгорода – Переїзд в с. Чорноголова. – Відвідування дерев’яної церкви XVII ст. – Піший похід до гірської лагуни – за день Ви пройдете ор. 15 км! Дорога лежить уздовж гірської річки Лютянка, щільно стислій по обидва боки підошвами гірських кряжів. Проте підйом в дорозі майже не відчутний. – На шляху проходження знаходиться урочище Станичний – справжній райський куточок в оточенні крутих схилів гір! Тут влаштуємо невеликий привал. – Перекусивши і набравшись сил, рухаємося до річкової лагуни. – Місцями зустрінуться поодинокі рейки, які стирчать із землі – адже колись уздовж річки тяглася вузькоколійка, «що везла хмизу віз» із цих важкодоступних місць. – Винагородою за пройдений шлях будуть 2 речі: сама гірська лагуна, з бірюзовою і несподівано для таких місць глибокою водою (до 3 метрів), і відполіровані тисячоліттями каміння химерних форм. Дивишся – і вже не камінь, а хвилі застиглі в камені! Дивовижне явище! – Пікнік, чай з гірських трав, і унікальні фото на пам’ять. – Тепер Ви точно закохані в Карпати! – Повернення в Ужгород о 18:00

7. ЕКСКУРСІЯ: СКЕЛІ ДОВБУША, ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ, СКЕЛЬНИЙ МОНАСТИР

УЖГОРОД - УРИЧ - БУБНИЩЕ – УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 16 год У програмі: – Скелі Довбуша – одне з українських «місць сили», які розташовані на межі Львівської та Івано-Франківської областей. В оточенні чудернацьких кам’яних велетнів, що колись відпочивали на дні прадавнього моря, яке перетворилось на смарагдовий ліс. Тут можна зустріти «Поцілунок собаки-барабаки», «Валізу Сальвадора Далі», «Зловмисників з космосу», «Веселого Роджера», «Ворчання ягнят» та інші химерні утворення. Ви дізнаєтесь чимало таємниць та легенд, якими оповите старовинне святилище. Під час подорожі скелями Довбуша не пропустить можливості задобрити Лісового пана висіченого на Хвості Дракона, пролізти крізь ущелину Чистилище шириною тільки 22 см (якщо, звісно, гріхи пропустять), розгадати старовинні та сучасні «петрогліфи», побачити кам’яні вухо та серце Олекси Довбуша та помилуватися чудовими краєвидами Карпатських гір з вершини скель. – Скельний (Печерний) монастир, що є унікальним зразком сакрального будівництва X–XІІІ ст., вражає своєю таємничістю та загадковістю і належить до унікальних археологічних пам’яток України. – Наскальне місто-фортеця Тустань (ІХ-ХVІ століття) – одне з найкрасивіших, наймальовничіших місць в Україні. Серед його поціновувачів були Леся Українка, Іван Франко, а також Іван Вагилевич. Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури та не має аналогів у світі. До наших днів збереглися могутні скельні утворення, які дають уявлення про розмах та велич фортеці.

8. АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ УЖГОРОД І ОКОЛИЦІ

УЖГОРОД - ГОРЯНИ - ДРАВЦІ - УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ - 7 год Автобусна екскурсія Ужгород і околиці: o Екскурсійна прогулянка по місту. o Знайомство з милими бронзовими міні-скульптурками. Це “фішка” Ужгорода. Кожного року їх стає все більше й більше. Пам’ятнички присвячені цікавим історичним постатям, персонажам чи міфічним героям. У гостей міста буде змога побачити Моцарта, Гаррі Гудіні, Енді Ворхола, Ейфелеву вежу, сім’ю їжачків, бронзовий телевізор та ще багато цікавинок. o Відвідування затишних кав’ярень міста і дегустація справжньої закарпатського кави. Адже не дарма кажуть, що Львів славиться своїми кав’ярнями, а Ужгород – кавою! З кавярнями в Ужгороді також все ок! o Ознайомлення з сакральною пам’яткою України – найстарішим діючим храмом 11 ст. Горянська ротонда – оспівана в легендах, оповита таємницями, досі викликає багато запитань щодо свого походження. Шість стін стародавнього храму прикрашені фресками XIV ст та старовинними настінними розписами, які вразять майстерністю виконання. o Ознайомлення з культовою веселою корчмою-музеєм «Деца у нотаря»: історія виникнення, своєрідний закарпатський гумор, цікава біографія власника. o Обід. o 15.00 – повернення в Ужгород

9. ЛУМШОРИ

УЖГОРОД - ЛУМШОРИ - ПЕРЕЧИН - НЕВИЦЬКЕ - УЖГОРОД ТРИВАЛІСТЬ ЕКСКУРСІЇ – 8 ГОД. Програма екскурсії Купання в чанах в Лумшорах: o Виїзд з Ужгорода. o Переїзд в невелике високогірне село Лумшори. o Прогулянка вздовж гірського потоку Турички до малих, але дуже мальовничих водоспадів «Давір» і «Соловей» . o SPA-процедури: чергування купання в чанах з гарячою мінеральною водою і холодна гірська річка. Незабутні враження! Величезний чавунний чан ємністю приблизно 2000 літрів стоїть посередині дерев’яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. Ви залазите всередину (4-5 чоловік), а гостинний господар підкладає в багаття дрова і “варить” вас на повільному вогні. Як відчуєте, що кров починає кипіти (хоча насправді воду нагрівають не більше ніж до + 45 ° C), вискакуйте! За кілька кроків – крижаний гірський потік, ниряєте туди – і назад у чан. o Переїзд в м.Перечин. Обід-дегустація закарпатської кухні в етно-ресторані «Підкова» . o Переїзд на замкову гору поблизу села Невицьке. Екскурсія по руїнах Невицького замку (XVст.) – найбільш містичного замку Закарпаття. Історія і легенди давніх стін. За легендою в ньому ховали молодих наречених знатного роду подалі від очей людських. Дивовижні фото з краєвидом на Ужанську долину і Словацькі Татри. o Повернення в Ужгород