Let's story begin
Забронювати

ТАРАС ТАБАКА Народився у 1965 році в Ужгороді. 1992-1997 рр. – Українська академія мистецтв (монументальне мистецтво), Київ. 1983-1991 – Політехнічний університет (архітектура), Львів Живописець, куратор проєктів сучасного мистецтва. Студії розташовані в Ужгороді, Будапешті, Ессені та Лонг-Айленді. Член Асоціації художників-діячів України (2002) та Союзу художників Вестфалії, РКБ (2010, Німеччина)

АЕРОПОРТ (2013 рік)

Часто подорожуючи, мене не могла оминути тема порожнечі злагодженого
мурашника, особливо стосовно транзитних зон. Зустрічі, прощання – це кінець та
початок певних відрізків нашого переміщення в просторі, де сам момент «телепортації» в процесі став для мене привабливим у якості мистецького дослідження.
Триптих створений на психологічних спостереженнях суті простору, в якому всі є
тимчасово перебуваючими особами. Своєрідний символ Вавілону, позбавлений
персоніфікацій, національностей, ідентифікації долі та життєвого шляху. Така собі
територія рейсів та QRкодів квитків.
Price: 5000 $

Інша дорога картина

Спеціальні пропозиції

ТАРИФИ «ПОВНИЙ ТА НАПІВПАНСІОН»

Тарифи «Повний та напівпансіон» У вартість тарифу включено проживання в номері обраної категорії плюс дворазове або триразове харчування в форматі «шведський стіл» в ресторані «Verkhovyna». Під тарифом «Повний пансіон» мається на увазі сніданок, обід та вечеря, тариф «Напівпансіон» передбачає сніданок та вечерю*. Також у вказані тарифи включено: парковку з цілодобовою охороною, високошвидкісний Wi-Fi, відвідування тренажерного залу. *Алкогольні напої у вартість тарифів не входять.

ЛАСКАВО ПРОСИМО У РЕСТОРАН NEVYTSKY CASTLE

Коли уявляєш ідеальне місце для найкращих зустрічей, пишних банкетів, чи перфомансів – завжди в думках постає осяяний природнім світлом величний зал з бездоганним інтер’єрним виконанням, наповнений ідейним змістом, затишком та позитивною енергетикою. Саме таким є ресторан Nevytsky Castle, що являє собою довершену архітектурну композицію зі стелею висотою понад вісім метрів та панорамними вікнами, з яких відкриваються мальовничі краєвиди. Щодня з 11-00 до 23-00 запрошуємо скуштувати найсмачніші страви європейської та локальної гастрономії, десерти та найкращі світові напої. А заодно насолодитися ексклюзивним дизайном залу.

SPA ГАЛЕРЕЯ

SPA Gallery - простір ексклюзивно спроектованих та оснащених відповідно до останніх тенденцій у цій сфері СПА - зон. До послуг гостей тайська трав’яна кімната, фінська сауна, руська лазня, хамам, соляна кімната з гімалайської солі та навіть снігова кімната. Доповнює галерею СПА басейн, наповнений кришталево чистою гірською водою, з гідромасажем та протитечією. Розслаблююча атмосфера, повний спектр вражень, оздоровлення й відпочинок – це унікальний світ саун у Verkhovyna Resort. Більше інформації: 📞 0502021075 📩 e-mail: hotel@verkhovyna-resort.comії
Переглянути всі