Let's story begin

Вплив сухих вуглекислих ванн подібний на вплив водяних ванн, але є більш легким і виключає механічний тиск води. При цьому вплив сухих вуглекислих ванн підтримує зволоження шкіри паром. Процедура викликає активне почервоніння шкіри протягом перших п’яти хвилин. Гіперемія виникає за рахунок розширення артерій і капілярів. Одночасно підвищується чутливість нервових закінчень. Мета лікування – мобілізація захисних сил в організмі. За допомогою CO2 отримуємо бактерицидний, протібронхітний, болезаспокійливий і протиспазматичний вплив на організм. Довгостроково покращується кровообіг усього тілa, усуваючи такі явища, як холодні кінцівки, запалення і порушення в певних органах.

Популярні послуги

Комплексна діагностика

Комплексна діагностика:
– Консультація лікаря
– Забір аналізів
– УЗД
– ЕКГ спірометрія

Магнітотерапія

Магнітотерапія —напрямок в фізіотерапії, що грунтується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому. При цьому тканини організму не намагнічуються, але окремим складовим організму (лімфа, кров) передаються магнітні властивості.
Основна мета магнітотерапії — боротьба з болем. При впливі магнітного поля знижується біль у людей з важкими травмами, нездужаннями, пов’язаними з артритами і артрозами. Також магнітотерапія успішно застосовується для зняття запалень і розсмоктування гематом.
Одним з найважливіших плюсів цього методу лікування є те, що його легко переносять навіть ослаблені хворі та літні люди. Крім позбавлення від болю у пацієнтів спостерігається покращення загального стану організму.

Гальванотерапія

Гальванотерапією, або гальванізацією, називають один з ефективних сучасних методів оздоровлення і омолодження шкіри, який застосовують в косметології. В його основі лежить вплив електричного струму на шкіру пацієнта. Причому все це в поєднанні зі спеціально підібраними активними речовинами.
Гальванічним зазвичай вважають електричний постійний струм до 50мА напругою 30-80 вольт.
При пропущенні гальванічного струму через клітинні тканини, в них починають відбуватися певні фізичні і хімічні процеси. Між позитивним і негативним електродами утворюються рухомі іони, які прискорюють процеси регенерації і метаболізму в організмі, розширюються кровоносні судини, починають вироблятися такі активні речовини, як: гепарин, гістамін, серотонін, ендорфін і ін.

Лімфодренаж

Лімфодренаж — це процедура для поліпшення здоров’я, стану шкіри та навіть для корекції фігури. Вона стала популярна внаслідок того, що через сучасний малорухливий спосіб життя багато хто зіткнувся з проблемою порушення лімфотоку. З огляду на індивідуальні особливості організму, наслідки цього порушення можуть бути дуже різними. Найчастіше спостерігаються набряки, варикоз, збільшення маси тіла, зниження імунітету і навіть захворювання внутрішніх органів.
Процедура, лімфодренаж відновлює і покращує лімфоток і кровообіг, а також сприяє виведенню надмірної рідини з організму. Лімфодренаж впливає на всю лімфатичну систему таким чином, що лімфа вільно циркулює і рівномірно розподіляється по всьому організму.
Поверхневий масаж позитивно впливає на дрібні судини.
Глибокий масаж стимулює м’язи, що, як ми вже знаємо, сприяє переміщенню лімфи.
Точковий метод використовується для лімфовузлів в підколінній, стегновій і паховій областях.

Електротерапія

Електростимуляція – це апаратна процедура з використанням імпульсних струмів для посилення діяльності певних органів та систем. Така терапія застовується для відновлення роботи органів, м`язів і нервів, які втратили свої функції. Для електростимуляції використовують постійні імпульсні струми з різною формою імпульсів, при різній тривалості, модуляції їх у серії різної тривалості та частоти, з різною інтенсивністю.
Імпульстна стимуляція спрямована привести клітину тканини органу у стан збудження. При електростимуляції рухового нерву чи м’язу імпульс спричиняє рухове збудження, що веде до посилення притоку крові та лімфи, робить інтенсивнішим обмінні процеси, покращує синтез нуклеїнових кислот, в тому числі і РНК. Електростимуляція також посилює потік нервових імпульсів, що постійно відбувається між тканинами органів і м’язів та центральною нервовою системою, підвищує в крові вміст соматотропного гормону, імунореактивного інсуліну і С-пептиду.
Цей метод терапії включають в комплекс відновлювального лікування та з профілактичною метою.

Переглянути всі