Let's story begin

Масаж – це універсальна технологія підтримки та зміцнення здоров’я, оскільки покращує кровообіг, збільшує кровопостачання, зміцнює імунну систему, очищує організм, покращує м’язовий тонус, руйнує жирові капсули, позитивно впливає на нервову систему, сприяє формуванню гарної фізичної форми й має багато інших переваг. Завдяки комплексному впливу на людський організм часто входить в комплекс процедур, спрямованих на реабілітацію людини після тривалого хронічного захворювання або травми. Для здорових людей є прекрасною профілактикою цілого ряду захворювань, підвищує працездатність і поліпшує загальне самопочуття.
Масаж використовують в хірургії, травматології, терапії, гінекології, невропатології, кардіології, ендокринології, спортивній медицині та реабілітації. Для кожної групи захворювань характерні свої особливості техніки й методики.
Методика масажу, кількість сеансів та їх тривалість залежать від захворювання, ділянки тіла, маси тіла людини, її віку і стану на даний момент.

Популярні послуги

Комплексна діагностика

Комплексна діагностика:
– Консультація лікаря
– Забір аналізів
– УЗД
– ЕКГ спірометрія

Магнітотерапія

Магнітотерапія —напрямок в фізіотерапії, що грунтується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому. При цьому тканини організму не намагнічуються, але окремим складовим організму (лімфа, кров) передаються магнітні властивості.
Основна мета магнітотерапії — боротьба з болем. При впливі магнітного поля знижується біль у людей з важкими травмами, нездужаннями, пов’язаними з артритами і артрозами. Також магнітотерапія успішно застосовується для зняття запалень і розсмоктування гематом.
Одним з найважливіших плюсів цього методу лікування є те, що його легко переносять навіть ослаблені хворі та літні люди. Крім позбавлення від болю у пацієнтів спостерігається покращення загального стану організму.

Гальванотерапія

Гальванотерапією, або гальванізацією, називають один з ефективних сучасних методів оздоровлення і омолодження шкіри, який застосовують в косметології. В його основі лежить вплив електричного струму на шкіру пацієнта. Причому все це в поєднанні зі спеціально підібраними активними речовинами.
Гальванічним зазвичай вважають електричний постійний струм до 50мА напругою 30-80 вольт.
При пропущенні гальванічного струму через клітинні тканини, в них починають відбуватися певні фізичні і хімічні процеси. Між позитивним і негативним електродами утворюються рухомі іони, які прискорюють процеси регенерації і метаболізму в організмі, розширюються кровоносні судини, починають вироблятися такі активні речовини, як: гепарин, гістамін, серотонін, ендорфін і ін.

Лімфодренаж

Лімфодренаж — це процедура для поліпшення здоров’я, стану шкіри та навіть для корекції фігури. Вона стала популярна внаслідок того, що через сучасний малорухливий спосіб життя багато хто зіткнувся з проблемою порушення лімфотоку. З огляду на індивідуальні особливості організму, наслідки цього порушення можуть бути дуже різними. Найчастіше спостерігаються набряки, варикоз, збільшення маси тіла, зниження імунітету і навіть захворювання внутрішніх органів.
Процедура, лімфодренаж відновлює і покращує лімфоток і кровообіг, а також сприяє виведенню надмірної рідини з організму. Лімфодренаж впливає на всю лімфатичну систему таким чином, що лімфа вільно циркулює і рівномірно розподіляється по всьому організму.
Поверхневий масаж позитивно впливає на дрібні судини.
Глибокий масаж стимулює м’язи, що, як ми вже знаємо, сприяє переміщенню лімфи.
Точковий метод використовується для лімфовузлів в підколінній, стегновій і паховій областях.

Електротерапія

Електростимуляція – це апаратна процедура з використанням імпульсних струмів для посилення діяльності певних органів та систем. Така терапія застовується для відновлення роботи органів, м`язів і нервів, які втратили свої функції. Для електростимуляції використовують постійні імпульсні струми з різною формою імпульсів, при різній тривалості, модуляції їх у серії різної тривалості та частоти, з різною інтенсивністю.
Імпульстна стимуляція спрямована привести клітину тканини органу у стан збудження. При електростимуляції рухового нерву чи м’язу імпульс спричиняє рухове збудження, що веде до посилення притоку крові та лімфи, робить інтенсивнішим обмінні процеси, покращує синтез нуклеїнових кислот, в тому числі і РНК. Електростимуляція також посилює потік нервових імпульсів, що постійно відбувається між тканинами органів і м’язів та центральною нервовою системою, підвищує в крові вміст соматотропного гормону, імунореактивного інсуліну і С-пептиду.
Цей метод терапії включають в комплекс відновлювального лікування та з профілактичною метою.

Переглянути всі