Let's story begin

Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, "Тут іде текст. Тут іде текст."

Наші спеціалісти

Програми

Комплексна діагностика

Детальніше

Сухі вуглекислі ванни

Детальніше

Магнітотерапія

Детальніше

Гальванотерапія

Детальніше

Лімфодренаж

Детальніше

Електротерапія

Детальніше

УВЧ – терапія

Детальніше

Гідромасаж

Детальніше

Ударно-хвильова терапія

Детальніше

Андрологія

Детальніше

Лазер високої інтенсивності

Детальніше

Популярні послуги

Комплексна діагностика

Комплексна діагностика:
– Консультація лікаря
– Забір аналізів
– УЗД
– ЕКГ спірометрія

Магнітотерапія

Магнітотерапія —напрямок в фізіотерапії, що грунтується на впливі низькочастотного магнітного поля на хвору область або весь організм в цілому. При цьому тканини організму не намагнічуються, але окремим складовим організму (лімфа, кров) передаються магнітні властивості.
Основна мета магнітотерапії — боротьба з болем. При впливі магнітного поля знижується біль у людей з важкими травмами, нездужаннями, пов’язаними з артритами і артрозами. Також магнітотерапія успішно застосовується для зняття запалень і розсмоктування гематом.
Одним з найважливіших плюсів цього методу лікування є те, що його легко переносять навіть ослаблені хворі та літні люди. Крім позбавлення від болю у пацієнтів спостерігається покращення загального стану організму.

Гальванотерапія

Гальванотерапією, або гальванізацією, називають один з ефективних сучасних методів оздоровлення і омолодження шкіри, який застосовують в косметології. В його основі лежить вплив електричного струму на шкіру пацієнта. Причому все це в поєднанні зі спеціально підібраними активними речовинами.
Гальванічним зазвичай вважають електричний постійний струм до 50мА напругою 30-80 вольт.
При пропущенні гальванічного струму через клітинні тканини, в них починають відбуватися певні фізичні і хімічні процеси. Між позитивним і негативним електродами утворюються рухомі іони, які прискорюють процеси регенерації і метаболізму в організмі, розширюються кровоносні судини, починають вироблятися такі активні речовини, як: гепарин, гістамін, серотонін, ендорфін і ін.

Лімфодренаж

Лімфодренаж — це процедура для поліпшення здоров’я, стану шкіри та навіть для корекції фігури. Вона стала популярна внаслідок того, що через сучасний малорухливий спосіб життя багато хто зіткнувся з проблемою порушення лімфотоку. З огляду на індивідуальні особливості організму, наслідки цього порушення можуть бути дуже різними. Найчастіше спостерігаються набряки, варикоз, збільшення маси тіла, зниження імунітету і навіть захворювання внутрішніх органів.
Процедура, лімфодренаж відновлює і покращує лімфоток і кровообіг, а також сприяє виведенню надмірної рідини з організму. Лімфодренаж впливає на всю лімфатичну систему таким чином, що лімфа вільно циркулює і рівномірно розподіляється по всьому організму.
Поверхневий масаж позитивно впливає на дрібні судини.
Глибокий масаж стимулює м’язи, що, як ми вже знаємо, сприяє переміщенню лімфи.
Точковий метод використовується для лімфовузлів в підколінній, стегновій і паховій областях.

Електротерапія

Електростимуляція – це апаратна процедура з використанням імпульсних струмів для посилення діяльності певних органів та систем. Така терапія застовується для відновлення роботи органів, м`язів і нервів, які втратили свої функції. Для електростимуляції використовують постійні імпульсні струми з різною формою імпульсів, при різній тривалості, модуляції їх у серії різної тривалості та частоти, з різною інтенсивністю.
Імпульстна стимуляція спрямована привести клітину тканини органу у стан збудження. При електростимуляції рухового нерву чи м’язу імпульс спричиняє рухове збудження, що веде до посилення притоку крові та лімфи, робить інтенсивнішим обмінні процеси, покращує синтез нуклеїнових кислот, в тому числі і РНК. Електростимуляція також посилює потік нервових імпульсів, що постійно відбувається між тканинами органів і м’язів та центральною нервовою системою, підвищує в крові вміст соматотропного гормону, імунореактивного інсуліну і С-пептиду.
Цей метод терапії включають в комплекс відновлювального лікування та з профілактичною метою.

Переглянути всі